W Dolinie Biebrzy

W Dolinie Biebrzy, kto tam był, niech powspomina, kto nie był, niech koniecznie nadrobi, zapraszam do obejrzenia zdjęć z wizyty w Biebrzańskim Parku Narodowym.

W Dolinie Biebrzy

Środek lata i chwila na odpoczynek z dala od Warszawskiej duchoty. Wyjazd był planowany tylko ogólnikowo – kierunek Biebrza i ledwie jakiś zarys. Na miejscu rządziła pogoda, bo i miejsce jej w pełni podległe.

Tu, nad Biebrzą, życie toczy się swoim naturalnym rytmem, cztery pory roku, niczym dyrygent, kierują życiem tutejszych mieszkańców.

Przyroda i ludzie tuż obok siebie, razem w pięknym zakątku świata. Dolina Biebrzy to miejsce niewątpliwie magiczne. Pozornie ciche, zapomniane, a jednak dzikie i pełne życia… Niezapomniane chwile na bagnach.

W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy W Dolinie Biebrzy

Niektóre z umieszczonych tu zdjęć są dostępne w formie obrazów na zamówienie, prints on demand w FineArtAmerica. Aby przejść do galerii kliknij tutaj.

Share